Strona główna

Adventure Expedition działa od 2007 r - bazując na wieloletnim doświadczeniu górskim i podróżniczym zawodowych przewodników. Prowadzimy wyjazdy górskie, trekkingowe tylko dla małych grup (do 10 osób). Staramy się umożliwić każdemu uczestnictwo w wyprawach do miejsc głównie górskich, trudno dostępnych, zachowując maksimum bezpieczeństwa w atmosferze spokoju i wspólnej zabawy. Prowadzenie małych grup, jest naszym fundamentem zachowania bezpieczeństwa i kameralności.

Zapraszamy - Jerzy Kostrzewa.

Nadchodzące wydarzenie

Himalaje Nepalu - Trek do Sanktuarium Annapurny

Są jeszcze wolne miejsca na jeden z najpiękniejszych trekkingów w Himalajach Nepalu: Trekkingu do Sanktuarium Annapurny. Zapraszamy, zadzwoń tel. 605 043 453 . Jedną z form pomocy Nepalowi po trzęsieniu Ziemi jest też niezaprzestanie organizowania wypraw trekkingowych i wysokogórskich. Nepal żyje z turystyki górskiej . Przyjeżdżając z grupą trekerów - pomagamy Nepalowi - przywozimy pieniądze, prace i pomoc ... Według sondaży Annapurna została uznana za jeden z najpiękniejszych światowych ...

czytaj więcej »

Aktualności

Małgorzata Kusmierczak

Z wielką przyjemnością pragnę poinformować , że do naszego teamu przewodnickiego dołączyła koleżanka Małgorzata Kuśnierczak. Z powołania i zawodu artystka, z zamiłowania podróżniczka. Mieszka na południu Włoch, w znanym z barokowej zabudowy mieście Lecce, gdzie zajmuje się wyrobem rękodzieła artystycznego. W wolnych chwilach, przez ok. 9 miesięcy w roku, pływa w Adriatyku. Podróże do Nepalu stały się jej życiową pasją. Wielokrotnie samotnie z plecakiem przemierzała górskie szlaki w Himalajach. Stała się ekspertem jeśli chodzi o Trekking do Bazy pod Everest czy w Mustangu. Nepal, stopniowo stał się jej drugim domem. Lubi ludzi.

czytaj więcej »

Teksty zawarte na stronie adventure-expedition mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty sprzedaży w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

WYPRAWY TREKKINGOWE

AFRYKA

AZJA

INDOCHINY

NOWA GWINEA

SPRAWDŹ »

Znajdź nas na Facebooku

POGODA