Strona główna

Adventure Expedition działa od 2007 r - bazując na wieloletnim doświadczeniu górskim i podróżniczym zawodowych przewodników. Prowadzimy wyjazdy górskie, trekkingowe tylko dla małych grup (do 10 osób). Staramy się umożliwić każdemu uczestnictwo w wyprawach do miejsc głównie górskich, trudno dostępnych, zachowując maksimum bezpieczeństwa w atmosferze spokoju i wspólnej zabawy. Prowadzenie małych grup, jest naszym fundamentem zachowania bezpieczeństwa i kameralności.

Zapraszamy - Jerzy Kostrzewa.

Nadchodzące wydarzenie

Trekking pod Annapurne - Himalaje Nepalu

Są jeszcze wolne miejsca na jeden z najpiękniejszych trekkingów w Himalajach Nepalu: Trekkingu do Sanktuarium Annapurny. Termin 5 - 20 listopada br. Zadzwoń tel. 605 043 453 . Jedną z form pomocy Nepalowi po trzęsieniu Ziemi jest też niezaprzestanie organizowania wypraw trekkingowych i wysokogórskich. Nepal żyje z turystyki górskiej . Przyjeżdżając z grupą trekerów - pomagamy Nepalowi - przywozimy pieniądze, prace i pomoc ... Według sondaży Annapurna została uznana za jeden z najpiękniejszych światowych ...

czytaj więcej »

Aktualności

65 Rocznica wejscia na Everest

..............................................................................................W maju obchodziliśmy 65 rocznice zdobycia Everestu. Dokonali tego Tenzing Norgay – nepalski himalaista, Szerpa wraz z Edmundem Hillarym 29 maja 1953 . Na zdjęciu nasz przewodnik Jerzy Kostrzewa wraz z Tenzingiem w jego domu w Darjelingu - rok 1983 . Tenzing za swój udział w zdobyciu Dachu Świata został odznaczony Medalem Jerzego jednym z najwyższych brytyjskich odznaczeń państwowych. Po zdobyciu Everestu osiadł w Dardżylingu (Indie), gdzie był kierownikiem Instytutu Górskiego (Himalayan Mountaineering Institute – HMI) i prezesem Stowarzyszenia Szerpów. Zmarł w Darjelingu (Indie) w 1986 r.

czytaj więcej »

Teksty zawarte na stronie adventure-expedition mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty sprzedaży w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

WYPRAWY TREKKINGOWE

AFRYKA

AZJA

INDOCHINY

NOWA GWINEA

SPRAWDŹ »

Znajdź nas na Facebooku

POGODA