Kilimanjaro i safari w lutym

PILNE: mamy (adventure-expedition.pl) jeszcze miejsca wolne na wyjazd na Kilimanjaro z safari w lutym. Przy zgłoszeniu do 10 grudnia dajemy bardzo duży upust. mamy też w tej chwili możliwość bardzo dobrej niskiej ceny na przelot do Tanzanii.  Termin wyjazdu 21 luty  do 6 marzec 2017. Jest możliwość przedłużenia wyjazdu o 4 dniowy pobyt na Zanzibarze.  O szczegóły i cenę skontaktuj się z Jerzy Kostrzewa te. 605 043 453

P.S. W styczniu przewidujemy spotkanie przed wyprawowe połączone z szkoleniem górskim w schronisku Samotnia w Karkonoszach

Powszechnie zaczyna się już mówić, że w ciągu 15 lat śniegi Kilimandżaro pozostaną tylko na kartach powieści Hemingwaya. Najwyższy szczyt Afryki straci pokrywę śnieżną – tak twierdzi Lonny Thompson z uniwersytetu stanowego Ohio.

Od ponad dwudziestu lat odwiedzam Afrykę i wprowadzam grupy entuzjastów na Dach Afryki. Sam zauważyłem, że lodowce Kilimandżaro skurczyły się może nawet o 30% od chwili kiedy poraz pierwszy stanąłem na dachu Afryki w roku 1995. Jeśli chcemy zobaczyć i dotknąć śnieg w Afryce - spieszmy się…Jerzy Kostrzewa.

W tym roku po raz 21 wyruszamy na Uhuru Peak (5895 m n.p.m.)- najwyższe wzniesienie masywu Kilimanjaro. Od 1997 roku wprowadziliśmy już na Dach Afryki ponad 200 osób ! Mamy wyjątkową dobrą statystykę wejść naszych uczestników. W ostatnich naszych wyprawach np., na Kilimanjaro wszyscy uczestnicy spokojnie zdobyli Uhuru Peak -5895 m npm – najwyższy wierzchołek masywu Kilimanjaro - a w grupie mięliśmy nawet osoby powyżej 65 roku życia.

więcej o programie i Kilimanjaro kliknij: KILIMANJARO