Strona główna

Adventure Expedition działa od 2007 r - bazując na wieloletnim doświadczeniu górskim i podróżniczym zawodowych przewodników. Prowadzimy wyjazdy górskie, trekkingowe tylko dla małych grup (do 10 osób). Staramy się umożliwić każdemu uczestnictwo w wyprawach do miejsc głównie górskich, trudno dostępnych, zachowując maksimum bezpieczeństwa w atmosferze spokoju i wspólnej zabawy. Prowadzenie małych grup, jest naszym fundamentem zachowania bezpieczeństwa i kameralności.

Zapraszamy - Jerzy Kostrzewa.

Nadchodzące wydarzenie

Kilimanjaro + safari

Już w lutym 2018 roku po raz 22 wyruszamy na Uhuru Peak (5895 m n.p.m.) - najwyższe wzniesienie masywu Kilimanjaro. Od 2008 roku wprowadziliśmy już na Dach Afryki ponad 200 osób ! Mamy wyjątkową dobrą statystykę wejść naszych uczestników. W ostatnich wyprawach wszyscy uczestnicy zdobywali Kilimanjaro :) W programie wyprawy mamy wyjątkowe safari do Krateru Ngorongoro oraz Parków Narodowych Jezioro Maniara i Serengeti. Nasze grupy są kameralne maksymalnie do 9 osób. Zapraszamy !

czytaj więcej »

Teksty zawarte na stronie adventure-expedition mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty sprzedaży w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

WYPRAWY TREKKINGOWE

AFRYKA

AZJA

INDOCHINY

NOWA GWINEA

SPRAWDŹ »

Znajdź nas na Facebooku

POGODA